Meble na balkon


Meblom na balkon poświęciłem dużo uwagi w dzienniku eco+design. Prezentowałem tam najlepsze meble na balkon i omawiałem surowce do ich produkcji, które najlepiej sprawdzają się w naszych warunkach klimatycznych. Zapraszam na eco+design : Meble na balkon.
Tutaj natomiast chcę przedstawić ekskluzywne meble na balkon, które są dedykowane inwestorom wyposażającym luksusowe obiekty i zamożnym klientom indywidualnym. Meble, które tutaj prezentuję w wielu bogatszych krajach należą do ogólnie dostępnych, a u nas nie zawsze. Prezentację rozpoczynam od wyjątkowych meblach Lloyd Loom firmy Accente. Te meble powinny być wykorzystywane na balkonach zadaszonych i zabezpieczane pokrowcem w okresie jesienno-zimowym. W tym wypadku klient otrzymuje luksusowe meble najlepszego producenta mebli Lloyd Loom w Europie, meble, które podniosą prestiż miejsca.


Klientom, którzy cenią sobie wygodę polecam wyjątkowo łatwe w utrzymaniu meble z włókien syntetycznych (popularnie zwanych: technorattan), np. meble firmy Cane-line. Meble wyplecione z wysoko specjalistycznych włókien odpornych na działanie niekorzystnych czynników atmosferycznych. Powyżej bardzo wygodne meble na balkon Shelton.


Tym, którzy cenią luksus polecam meble z najlepszego włókna syntetycznego SunLux firmy Lambert. Meble z kolekcji Savona są idealne na balkon lub taras.


Meble Trinity, to najlepsze meble na balkon według osób, które wzięły udział w sondzie na stronie GABA 2. Meble Trinity to bardzo wygodne meble z firmy Cane-line, które opisałem tutaj


W tym roku wprowadzamy również wygodne, gniazdujące się meble balkonowe z kolekcji Norlic - meble, które będą służyć przez wiele lat.

Wszystkich zaintereowanych zapraszam do skorzystania z naszej usługi Broker Meblowy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz